Marz.

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023

III Niedziela Wielkiego Postu
Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki o 16:30 dla dzieci (obowiązkowo dzieci przygotowujące się do I Komunii) i o 17:30 dla dorosłych i młodzieży
(obowiązkowo przygotowujący się do bierzmowania).
Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17:30.

Na wezwanie Ojca św. Franciszka przystępujemy do wielkopostnej inicjatywy modlitewnej 17 i 18 marca. Modlitwa rozpocznie się drogą krzyżową w obronie Papieża Jana Pawła II, o godz. 17.30 w piątek 17 marca, następnie Msza św. za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny, po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 7.00 w sobotę, kończąca się Mszą św. Adoracja będzie w intencji o pokój i zgodę narodową w naszej Ojczyźnie i całym świecie oraz zakończenie wojny w Ukrainie. Prosimy o wpisanie się na listę (imię i nazwisko), o której godz. chcemy adorować Pana Jezusa, listy znajdują się w przedsionku kościoła.

W dzisiejszą niedzielę ofiary składane do skarbony przeznaczone są na zakup kwiatów do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

13 marca (poniedziałek) od godz. 9:00 do 13:00 odbędzie się pobór krwi pod Starostwem Powiatowym w Sztumie. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela, Słowo wśród nas i Oremus.